Адвокатська допомога у сфері адміністративного права
Адміністративні справи: Оскарження незаконних дій чи бездіяльності державних органів і органів місцевого самоврядування

             На сьогодні існує безліч випадків, коли громадянин стикається із незаконними діями або бездіяльністю органів державної влади. Наприклад, ви звертаєтесь зі скаргою, подаєте звернення, проте не отримуєте жодної відповіді. Або ж орган державної влади прийняв рішення, з яким ви не згодні та яке порушує ваші права. Схожих ситуацій може бути безліч. В будь-якому випадку, якщо ви не згодні з діями органу державної влади чи місцевого самоврядування, відстоюйте свої права. Про це далі.


Звернення до суду – ваша гарантія захисту

             Кожна особа має право на звернення до суду за захистом своїх прав. У випадку із органами державної влади чи місцевого самоврядування, ви теж можете звернутись з позовом до суду про оскарження незаконних дій чи бездіяльності державних органів чи органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Більше того, ви можете звернутись з позовом про зобов*язання вчинити певні дії. І ось що для цього потрібно:

  • зібрати докази бездіяльності чи незаконності дій. Такими доказами можуть бути відмови у вчиненні певних дій, докази ваших звернень, які залишились без відповідей тощо;
  •  підготувати позовну заяву, згідно з вимогами законодавства;
  • подати позовну заяву до суду;
  • захищати свою позицію в суді.


       Все це можете зробити ви, якщо маєте на це час, знання, навики, досвід та бажання. Якщо такого немає, то найбільш ефективним буде звернення до професійного юриста, який зробить усе за вас.


Що ви отримаєте, якщо звернетесь за допомогою до мене:

  1. Повний супровід вашої справи. Вам не доведеться переживати, що ви не зможете зібрати необхідні документи та докази, а також, що не зможете підготувати відповідний позов. Ви отримаєте супровід вашої справи від етапу збору документів та підготовки позовної заяви і закінчуючи супроводом на стадії виконання рішення суду.
  2.  Роботу 24/7. Це означає, що цілодобово ви зможете звернутись до адвоката при необхідності.
  3. Швидкість та якість. Ви завжди можете знати, що отримаєте якісні юридичні послуги і при цьому з моєї сторони не буде затягувань щодо вирішення вашої справи. Вам не доведеться переживати, що вашу позовну заяву будуть готувати місяць, адже при наявності усіх документів достатньо двох днів для вироблення стратегії роботи та підготовки процесуальних документів.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.