Сімейні справи: Розробка шлюбного договору

           Шлюбний договір – це документ, який укладається подружжям для того, аби уникнути можливих суперечок, що стосуються поділу майна, якщо подружжя вирішить розлучитись. У ньому передбачаються хто з подружжя і що саме отримає у випадку, якщо шлюб буде розірвано.
           Особливість цього договору в тому, що його можна укласти під час реєстрації шлюбу, протягом існування шлюбу та перед розлученням. Найважливіший аспект, під час укладення такого договору, – правильне формування його тексту та передбачення усіх важливих аспектів.


Що можна передбачити в шлюбному договорі:

  • Відповідальність сторін у випадку вчинення певної дії. Наприклад, у випадку подружньої зради. В таких ситуаціях, як правило, зазначають, що сторона, якій зрадили, отримує права на майно, виховання дітей тощо.
  • Механізм поділу майна при розлученні. Тобто, вказується за якими правилами здійснюється поділ, в яких розмірах і на яких умовах. Наприклад, можна передбачити, що усе майно або його конкретна частина при розлученні залишається за чоловіком чи дружиною. Цим кроком можна перестрахувати себе від так званих «шлюбів за розрахунком».
  • Інші пункти. Відповідно до чинного законодавства, діє свобода договору. Це означає, що в такому договорі можна передбачити різноманітні пункти, котрі не заборонені законодавством. Тому, ви можете реалізувати абсолютно будь-який пункт (який не суперечить законодавству).


        Дуже важливо прикласти максимум зусиль при складанні тексту договору, адже саме це є гарантією успіху. Точність формулювання, послідовність, юридична термінологія, передбачення «підводних каменів» – все це важливі складові укладення договору. Саме тому не радимо складати такий документ самостійно, адже ви можете втратити усе. Чи готові ви йти на такі ризики?
           Зверніться за допомогою до адвоката і ви будете впевнені у тому, що договір складено правильно і з урахуванням усіх ваших інтересів. Більше того, кожен пункт буде вам детально роз’яснено і ви зрозумієте не лише буквальний, прямий зміст, який закладений в кожному з них, але й «прихований зміст», який криється в специфічному формулюванні.

      Такий вид договору вже давно користується попитом серед сімей в країнах Європи, а також з кожним роком збільшується його популярність і в Україні.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.