Адвокатська допомога у сфері цивільного права
Фізичні особи: Адміністративні справи: Відшкодування шкоди, завданої діями чи бездіяльністю представників органу державної влади чи місцевого самоврядування

Дії чи бездіяльність представників органів державної влади завдали вам матеріальну чи моральну шкоду? Ви вважаєте, що такі дії є незаконними та бажаєте отримати компенсацію? Не хочете миритись із діями владних осіб, що спричинили вам збитки? Ви можете захистити себе та отримати компенсацію! Про це далі. 

 

Захистіть свої права в суді та отримайте компенсацію

Якщо вам було завдано матеріальну або моральну шкоду діями представників органів державної влади чи місцевого самоврядування, ви маєте право на її відшкодування. Наприклад, внаслідок рішення сільської ради   ви втратили частину земельної ділянки і при цьому це рішення або було незаконним, або вам повинні були компенсувати вартість цієї землі, але цього не зробили. В такому випадку ви маєте право подати позов до суду і вимагати компенсації за такі дії.


В будь-якому разі, незалежно від конкретної ситуації, вам потрібно:

  1. Зібрати докази. Маючи їх, ви зможете довести законність та обґрунтованість своєї позиції. Це можуть бути, наприклад, документи, що підтверджують ваше право власності на майно та рішення органу державної влади чи місцевого самоврядування.
  2. Оформити позовну заяву. 
  3. Звернутись до суду. Якщо позовна заява складена правильно, суд приймає її і потім повідомляє про дату призначення судового засідання.
  4. Захищати свої права в суді. Вам потрібно доводити свою правоту в судових засіданнях протягом всього періоду судового слухання.

У випадку, якщо ви доведете свою правоту в суді, вам буде нарахована відповідна компенсація.

Увесь цей процес ви можете пройти самостійно або ж скористатись послугами адвоката, що збільшить ймовірність позитивного вирішення справи, зекономить вам велику кількість часу та зробить увесь процес простим і доступним, адже практично всю роботу за вас робитиме саме юрист.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію? Зателефонуйте за номером +380672606181, або заповніть форму зворотного зв’язку


БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.