ЖИТЛОВІ ТА ЗЕМЕЛЬНІ СПРАВИ: Захист права власності

         Право власності, відповідно до чинного законодавства, – непорушне. Ніхто не має права позбавити особу права володіти, користуватись та розпоряджатись її житлом, нерухомістю, автомобілем, землею тощо. Проте доволі часто це право порушується або іншими особами, або органами державної влади.

Як бути?

           Найчастіше особи звертаються до суду для:

 • визнання права власності на майно;
 • витребування майна з чужого незаконного володіння;
 • визнання правочинів недійсними;
 • відшкодування вартості майна.

         Як приклад візьмемо ситуацію, коли особа поїхала працювати за кордон і через 10 років повертається, а в її будинку хтось проживає. Таке може статись внаслідок того, що будинок, який довгий час пустував, орган місцевого самоврядування передав у користування іншій особі. Проте ви маєте право на повернення цього будинку. Це ж стосується й інших ситуацій.

         Проте як бути, коли потрапляєш в схоже становище? Захищайте свої права через суд. Ви можете визнати незаконним володіння та/або користування та/або розпорядження майном, яке належить вам, іншою особою. Для цього вам необхідно:

 • зібрати докази;
 • оформити документи;
 • оформити позовну заяву;
 • оплатити судовий збір;
 • подати заяву до суду;
 • відстояти свою позицію під час судового розгляду;
 • проконтролювати виконання рішення суду.

Є два варіанти:

 1. Ви робите все самостійно. Цей варіант вимагатиме від вас великої кількості часу, зусиль, вам потрібно буде ознайомитись із законодавчою базою, оформити всі документи належним чином, самостійно доводити свою правоту і т.д. Вам буде доволі важко справитись з усім масивом, якщо у вас немає юридичної освіти та досвіду. Ймовірність виграшу вашої справи в такому випадку не найвища.
 2. Ви замовляєте послуги адвоката. Цей варіант значно простіший, адже всю роботу за вас робить юрист. Більше того, він надасть вам консультацію, на основі якої ви зрозумієте чи взагалі варто подавати заяву до суду чи можливо це буде нераціонально і невигідно. Навики адвоката та досвід роботи збільшує ймовірність вашого виграшу в кілька разів.

Скористайтесь безкоштовною консультацією

         Рекомендую вам зателефонувати за номером +380672606181. Ви отримаєте вичерпну конкретну відповідь та консультацію з приводу вашого запитання. Також можете заповнити форму зворотного зв’язку і я сам вам зателефоную.

БАЖАЄШ ОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся формою зворотнього зв’язку, що розміщена поруч та в розділі Контакти на сторінці сайту для консультації зі мною та отриманні відповіді на Ваше питання. Для зручності, прошу Вас, залишати свої контактні дані в формі усі, це надасть мені змогу швидше з Вами сконтактуватись

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.