Адвокатська допомога у сфері цивільного права
Цивільні справи: Встановлення факту, що має юридичне значення

            Дана категорія справ стосується ситуацій, коли необхідно в судовому порядку визнати наявність певного юридичного факту. Це може стосуватися права власності, спадкування тощо. Про це далі.

Приклади ситуацій та що з ними робити

               Наведемо приклад, який чітко сформулює суть встановлення факту, що має юридичне значення. Спадкоємець, після смерті спадкодавця, звертається до нотаріуса із заявою про бажання прийняти спадщину. На звернення спадкоємець отримує відмову. Причина відмови – те, що у свідоцтві про смерть вказано, що померла особа, яку звати Ганна, натомість у правовстановлюючих документах на майно вказано, що ім*я власника – Анна.Тобто, наявна банальна помилка при формуванні відповідних документів. Однак ця помилка стає справжньою проблемою, адже неможливо реалізувати свої фактичні права, бо з юридичної точки зору Анна і Ганна – це різні імена.
             Тобто, мова йде про такі ситуації, коли потрібно встановити певний факт, що має юридичне значення для захисту вами ваших прав.

         Запитуєте, що робити в таких ситуаціях? Відповідь однозначна – звертатись до суду. Проте надати вам конкретний перелік необхідних кроків неможливо, адже ситуації бувають різними, існує дуже багато нюансів. Саме тому рекомендуємо звернутись до юриста за консультацією. Лише після детального вивчення усіх документів та обставин, можливо дати вам чітку та конкретну пораду і запропонувати шляхи вирішення проблеми.

Безкоштовна консультація за номером +380672606181.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.