Адвокатська допомога у сфері цивільного права
Цивільні справи: Захист прав споживачів

Вам продали товар неналежної якості? Відсутня вказана продавцем комплектація? Не доставили товар, за який ви внесли аванс? Якщо у вас виникла схожа проблема і ви стикнулись з недобросовісним продавцем, ви потрапили за адресою. Далі про те, як вийти із схожих ситуацій.

 

Не дозволяйте іншим нехтувати вашими правами!

Ви маєте право на якісний товар, добросовісне ставлення продавцем до своїх обов’язків та повну інформацію про те, що купляєте. Якщо виникли проблеми, рекомендуємо захищати свої права у суді. 

Звичайно, коли мови йде про неякісний батончик шоколаду, подавати позовну заяву до суду – нераціонально. В такому випадку рекомендуємо просто звернутись до керівництва магазину або написати скаргу в Книгу відгуків та пропозицій, яка повинна бути в кожному магазині. Однак часто бувають проблеми із дорогими товарами, наприклад, меблі, оргтехніка, технічні пристрої тощо. В такому випадку є зміст звертатись до суду.

Захистити свої права в таких справах дуже важко. Вам потрібно буде довести, що ви:

  • домовлялись з продавцем саме про товар «А», а не про товар «Б», який отримали фактично (коли мова йде про доставку, а не безпосередню купівлю в магазині);
  • насправді оплатили товар і його насправді не доставили;
  • отримала вже пошкоджений товар, а не самі його пошкодили;
  • не зловживаєте своїми правами і насправді наявна проблема з товаром.

Це лише частина того, що потрібно буде довести. Передбачити все неможливо, адже це залежить від конкретної ситуації. Проте дуже часто споживачі не знають як довести правдивість своїх слів, рідко зберігають чеки і т.д. Саме тому радимо вам звернутись за допомогою до адвоката.

 

Чому вам вигідно скористатись послугами адвоката:

  1. Ви отримаєте правильно складену позовну заяву та інші процесуальні документи. 
  2. Ви будете розуміти, які саме докази потрібно надати та отримаєте допомогу в їх зібранні.
  3. Захист ваших інтересів в суді. Вас, як позивача, представлятиме адвокат, а тому збільшується ймовірність захисту ваших прав та інтересів.
  4. Повний супровід адвокатом від подання позову до виконання рішення суду.
  5. Ви не ризикуєте потрапити на «підводні камені», про які відомо адвокату з практики. Що збільшує ймовірність вирішення справи на вашу користь.

Бажаєте отримати більш детальну консультацію? Вона абсолютно безкоштовна. Зателефонуйте за номером 0672606181 або заповніть форму зворотного зв'язку.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.