Адвокатська допомога у сфері цивільного права
Цивільні справи: Стягнення боргів

     У вас позичили гроші, проте відмовляються їх повертати? Можливо хтось повинен компенсувати вам завдані збитки, але не робить цього? Бажаєте захистити свої права та повернути належні вам кошти? Про це далі.

Як повернути борг?

    В такій спірні ситуації потрібно звертатись до суду. Це єдиний ефективний варіант, якщо боржник відмовляється повертати кошти самостійно. Для того, аби довести свою правоту, вам потрібно надати докази фактичного існування боргу та вашого права на нього. Переважно, такими доказами бувають:

  • боргові розписки;
  • договори;
  • бланки замовлень товарів;
  • виписка з лікарні та чеки на ліки (у випадку завдання фізичної шкоди).

    Можуть бути й інші докази, їх вид залежить від конкретних обставин. Варто зауважити, що строк позовної давності, за загальним правилом, становить 3 роки. Тобто, документи, що підтверджують наявність боргу, потрібно зберігати не менше, аніж 3 роки. Якщо цей строк минув, ви зможете його поновити і повернути свої кошти, але лише у виключних випадках, які передбачені законом.
    Проте одних доказів не достатньо. Наприклад, вам потрібно правильно скласти позовну заяву. Без цього ви просто не зможете правильно звернутись до суду. Окрім цього, вам потрібно посилатись на закони України для доведення своєї правоти. Це буде складним процесом, якщо у вас немає необхідних навичок. Але ж як тоді вийти з цієї ситуації?


Зверніться за допомогою до юриста

   Щоб отримати кваліфіковано юридичну допомогу і збільшити ймовірність виграшу вашої справи, радимо звернутись до адвоката. Ви отримаєте:

  • безкоштовну консультацію;
  •  аналіз вашої ситуації та створення стратегії роботи (розробка послідовності кроків, які потрібно зробити для виграшу, передбачення контраргументів відповідача тощо);
  • підготовку усіх необхідних документів;
  • допомогу у зборі доказів;
  • ведення вашої справи від А до Я (складення документів, представлення інтересів в судових засіданнях, контроль виконання рішення суду і т.д.);
  • захист від непередбачуваних аспектів, які відомі юристу з практики.


   Бажаєте, щоб рішення суду було максимально вигідне для вас? Тоді не тягніть із зверненням за допомогою! Чим швидше ви це зробити, тим більша ймовірність виграшу для вас (наприклад, може перестати існувати компанія, яка винна вам кошти).
    Якщо ви звернетесь за допомогою до мене, я не гарантую, що справа буде вирішена в вашу користь, проте я докладу максимум зусиль, аби цього досягти.  

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.