Адвокатська допомога у сфері цивільного права
Цивільні справи: Супровід купівлі-продажу нерухомості

             Особа А вирішила купити в особи В об’єкт нерухомості (квартиру, будинок, офісне приміщення тощо). Угода фактично укладена і особа А стає щасливим володільцем нерухомості. Проте проходить 1 місяць і виявляється, що покупець (особа А), який думає, що вже є володільцем, не має правових підстав власності. Або ж на майно накладено 4 арешти судом, про які не було попереджено покупця. Чи просто особа В шляхом обману заволоділа коштами особи А. Бажаєте опинитись на місці особи А в такі же ситуації і залишитись з нічим? Ні? Тоді ця стаття для вас.

Як вберегти себе від подібних ситуацій?

         Для декого із вас відповідь здаватиметься очевидною і ви скажете: «Звичайно – укласти договір! Це гарантія безпеки!». І ви будете праві. Частково.
        Насправді, договір обов’язково потрібно укладати, але перед цим його варто ще й прочитати. Про що забуває більшість покупців. Однак, навіть прочитавши його, ви не можете бути впевнені у безпеці на 100%. Чому? Тому що ті особи, які хочуть на вас нажитись, наймають юристів, які формують договір таким чином, що ви і не помітите жодних проблем, якщо не володієте професійними знаннями в сфері юриспруденції.
        Відповідно, вам здаватиметься, що все добре. Просто деякі пункти можуть бути настільки завуальовано сформульовані, що ви не доведете своєї правоти в майбутньому, а продавець залишиться переможцем у цій угоді. Або ж, наприклад, в о’єкті нерухомості була зареєстрована (прописана) неповнолітня дитина, про що ви не були попереджені. Відповідно до закону, ви не можете її виселити (за виключенням деяких випадків). Тобто, непередбачуваних моментів може бути багато.
         Саме тому єдиний гарант вашої безпеки під час купівлі нерухомості – юрист, який буде супроводжувати вас на кожному з етапів, які потрібні для купівлі нерухомості.

Чому вам варто скористатись юридичною допомогою:

  • юрист складе (перевірить і виправить) договір купівлі-продажу так, щоб це було законно тавигідно для вас;
  • Ви отримаєте дані про арешти, які перебувають на квартирі (якщо такі є), осіб, які там зареєстровані (прописані) (якщо такі є), чи перебуває об’єкт нерухомості у заставі тощо. Цевбереже вас від непередбачених ситуацій;
  • Ви будете захищені від шахраїв (юрист перевірить усі аспекти, які можуть вплинути на вашеправо власності);
  • усю роботу (окрім самого підписання договору) здійснює юрист, отже вам не потрібно вникати в деталі процесу купівлі-продажу;
  • роз’яснення кожного пункту договору купівлі-продажу (ви зможете отримати пояснення відюриста про кожен із пунктів договору та їх зміст).
  • Ви отримаєте звіт про виконану роботу адвоката, а також усі необхідні документи та їх копії..

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.