Сімейні справи: Дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків

          Уявімо ситуацію: чоловік з дружиною розлучились. Діти залишились проживати з матір*ю. Через деякий час матір вирішила відпочити з дітьми закордоном. І тут виникає проблема, адже для того, аби це реалізувати, необхідно отримати від батька нотаріально завірену згоду на виїзд закордон. Такі дії законодавством передбачені з метою захисту дітей, а також прав на батьківство у іншого члена подружжя.          Часто у наданні цієї згоди відмовляють. Також іноді трапляється ситуація, коли неможливо встановити місце проживання батька чи матері дитини або усі спроби поспілкуватись та отримати добровільну згоду другого з подружжя завершуються невдачами.

     Що робити?

         Ви можете самостійно вирішувати цю проблему, звертатися до суду тощо. Однак ви впевнені, що зможете захистити свої права? Якщо ні, я раджу звернутись за допомогою до адвоката. Лише так ви зможете збільшити ймовірність вирішення справи в вашу користь.

Юрист допоможе:

  1.  Зібрати усі необхідні документи. Він надасть вам перелік та допоможе у їх зібранні.
  2. Оформити заяву, яка подається до суду. Адвокат самостійно складає заяву, відповідно до українського законодавства. Це убезпечить вас від залишення заяви без розгляду або повернення заяви (таке буває у випадку неправильного складення позовної заяви).
  3. Сформувати стратегію. Для того, аби рішення було максимально позитивним для вас, необхідно не лише надати усіх необхідні документи, докази, але й продумати стратегію діяльності у тих чи інших ситуаціях.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.