Адвокатська допомога у сфері справ про адміністративні правопорушення
Фізичні особи- справи про адміністративні правопорушення

      Проти вас склали протокол про адміністративне правопорушення? Ви з ним не погоджуєтесь та бажаєте оскаржити? У вас немає бажання платити штраф, бо не вважаєте себе винним? Ви можете оскаржити протокол органів державної влади і уникнути необхідності сплати штрафу. Про це далі.


     Які є варіанти вирішення цієї проблеми?

      Уявіть ситуацію, що працівник поліції складає протокол про адміністративне правопорушення, в якому сказано, що ви, ніби-то, керували транспортним засобом у стані алкогольного сп*яніння. В результаті на вас покладається обов*язок сплатити штраф, а також вас позбавляють права керування транспортними засобами. Проте ви не погоджуєтесь із даним протоколом і готові доводити свою правоту?


    У вас є декілька варіантів вирішення проблеми:

  1. Закриття справи за спливом строків давності. Такий варіант можливий у випадку, якщо вашу справу розглядають більше встановленого законом строку. Тоді вашу справу можна закрити за спливом строків, без позбавлення вас права керування транспортним засобом та без накладення на вас відповідного штрафу.
  2. Взяття особи на поруки. У випадку, якщо ви є членом громадської організації, вас можна взяти на поруки в цій громадській організації. В такому випадку міру покарання для вас визначає вже не суд, а саме колектив організації.
  3. Закриття справи за малозначимістю. Стосовно цього пункту постійно точиться багато розмов чи є правильним закриття справи про керування транспортом у стані сп*яніння за малозначимістю.

        Тим не менше, іноді судді все ж йдуть на такий крок, якщо допустима доза проміле в крові перевищена не суттєво. Відповідно до норм законодавства, допустимою є норма 0,2 промілле і якщо, наприклад, у крові виявлено 0,21-0,3 проміле, то можна розраховувати на закриття справи за малозначимістю.
          Проте це лише деякі із можливих варіантів, їх існує значно більше, проте все залежить від конкретної ситуації та умов. Тому раджу вам доручити роботу над вашою справою адвокату, який опрацює усі можливі варіанти та вибере найбільш ефективний.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.Оскарження протоколів складених працівниками Поліції, ДФС чи СБУ
Оскарження постанов винесених працівниками ДФС, СБУ чи Поліції
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.