Адвокатська допомога у сфері адміністративного права
Фізичні особи – адміністративні справи

                Ви бажаєте оскаржити рішення органів державної влади? Вважаєте, що ними порушені ваші права? Хочете захистити свої інтереси? Тоді ця стаття для вас.

Як діяти для відновлення своїх прав?

               Якщо у вас виникла необхідність захистити свої права в порядку Кодексу адміністративного судочинства, вам потрібно підготуватись до цього процесу, а саме:

  • сформувати доказу базу;
  • подати заяву (або відзив на позовну заяву) до суду;
  • доводити свою правоту в судовому засідання;
  • при необхідності просити про проведення експертизи;
  • вчинити інші дії, що можуть відрізнятись, в залежності від вашої справи.

              Ви можете робити це все самостійно, якщо впевнені, що зможете себе захистити. В іншому випадку вам варто звернутись за допомогою до адвоката.

Чим вам буде корисний адвокат:

  1. Вбереже вас від непотрібних дій та витрат. Адвокат, ще на стадії консультації, розбереться зі справою чи є у вас реальні шанси на «виграш» справи, що вбереже вас від можливих непотрібних витрат.
  2.  Ви отримаєте чіткий перелік кроків для захисту ваших прав. Юрист надасть вам своєрідну стратегію кроків та дій, які потрібно вчинити для того, аби вас захистити. В поняття «стратегії» входить не лише реалізація усіх можливих кроків з вашої сторони, але і передбачення контраргументів протилежної сторони, можливих «підводних каменів» та особливостей. Це, в свою чергу, збільшує ймовірність вирішення справи на вашу користь.
  3. Самостійно складе усі процесуальні документи та представить ваші інтереси на усіх стадіях. Фактично, якщо ви замовляєте послуги адвоката, вам нічого не потрібно робити, за виключенням надання йому документів та пояснень, які потрібні для вашого захисту. Усі інші дії самостійно здійснює адвокат. Виключенням є лише випадки, коли вам потрібно надати пояснення особисто.
  4. За його участі ймовірність вашого виграшу збільшується. Адвокат знає усі можливі деталі, які можуть допомогти довести свою правоту у вашій ситуації. Усі подібні моменти адвокат застосує для того, аби вас захистити.

             Більш детальну інформація по даній категорії справи читайте у статтях, що містяться у цьому розділі.        

 Захищати себе самостійно чи скористатись допомогою професіонала вирішувати вам. Проте ви можете отримати безкоштовну консультацію, яка вас ні до чого не зобов*язує, та прийняти конкретне рішення. 

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання. 
Оскарження незаконних дій чи бездіяльності державних органів і органів місцевого самоврядування

     На сьогодні існує безліч випадків, коли громадянин стикається із незаконними діями або бездіяльністю органів державної влади. Наприклад, ви звертаєтесь зі скаргою, подаєте звернення, проте не отримуєте жодної відповіді. Або ж орган державної влади прийняв рішення, з яким ви не згодні та яке порушує ваші права. Схожих ситуацій може бути безліч. В будь-якому випадку, якщо ви не згодні з діями органу державної влади чи місцевого самоврядування, відстоюйте свої права. Про це далі. Звернення до суду – ваша гарантія захисту Кожна особа має право на звернення до суду за захистом своїх прав. У випадку із органами державної влади чи місцевого самоврядування, ви теж можете звернутись з позовом до суду про оскарження незаконних дій чи бездіяльності державних органів чи органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Більше того, ви можете звернутись з позовом про зобов*язання вчинити певні дії.

Відшкодування шкоди, завданої діями чи бездіяльністю представників органу державної влади чи місцевого самоврядування

    Дії чи бездіяльність представників органів державної влади завдали вам матеріальну чи моральну шкоду? Ви вважаєте, що такі дії є незаконними та бажаєте отримати компенсацію? Не хочете миритись із діями владних осіб, що спричинили вам збитки? Ви можете захистити себе та отримати компенсацію! Про це далі. Захистіть свої права в суді та отримайте компенсацію Якщо вам було завдано матеріальну або моральну шкоду діями представників органів державної влади чи місцевого самоврядування, ви маєте право на її відшкодування. Наприклад, внаслідок рішення сільської ради ви втратили частину земельної ділянки і при цьому це рішення або було незаконним, або вам повинні були компенсувати вартість цієї землі, але цього не зробили. В такому випадку ви маєте право подати позов до суду і вимагати компенсації за такі дії.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.