[ls_content_block id="9"]
Адвокатська допомога допомога у сфері кримінального права
ФІЗИЧНІ ОСОБИ – КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ

           Ви стикнулися із кримінальною справою? Стали потерпілим або підозрюваним (обвинуваченим)? Вам потрібна допомога? Тоді цей розділ саме для вас.

     Від ваших дій залежить ваша доля

              Від вирішення кримінальної справи, особливо коли мова йде про ситуацію, в якій ви підозрюваний (обвинувачений), залежить ваша доля. Тоді, коли ви потерпілий, від рішення суду залежить відшкодування збитків, які вам були завдані злочином, а також справедливе рішення по відношенню до злочинця. В будь-якому випадку вам потрібно правильно себе захищати і відстоювати свої інтереси.                Наприклад, якщо ви не винуваті у вчиненні злочину, але вас визнано підозрюваним чи обвинуваченим, вам потрібно реалізувати усі можливі варіанти, зібрати усі докази, щоб довести свою невинуватість, посилаючись на закони України, підзаконні акти, на рішення органів досудового розслідування тощо. Це дуже складна робота, один неправильний крок в якій може призвести до того, що ви будете відбувати покарання у місцях позбавлення волі (у випадку, коли ви підозрюваний чи обвинувачений) або не отримаєте відшкодування за моральну, фізичну шкоду і винуватиць не понесе законного покарання (у випадку, якщо ви потерпілий).            Ви впевнені що зможете самостійно себе захистити? Ви справді готові до ризику? Чи все-таки бажаєте бути впевнені в тому, що реалізовані всі можливі варіанти для захисту ваших прав та інтересів? Якщо вам ближче останній варіант, тоді рекомендую скористатись послугами адвоката.

    Чим вам допоможе адвокат:

  •  ахистить ваші права;
  • реалізує усі можливі варіанти для вашого захисту;
  • захистить вас від незаконних дій правоохоронних органів;
  • оскаржить усі незаконні дії та процедури, що здійснювались по відношенню до вас;
  • збере усі докази для доведення вашої правоти;
  • передбачить можливі кроки іншої сторони, що дозволить побудувати стратегію захисту.

       Звичайно, скористатись послугами професіонала чи реалізовувати свій захист самостійно – обирати вам. Проте задумайтесь чи вам варто ризикувати, якщо у вас немає відповідних знань, вмінь та навичок захистити себе. Більш детальна інформація по конкретних кримінальних справах – в цьому розділі.

Зателефонуйте за номером +380672606181 та отримайте безкоштовну консультацію по вашій конкретній справі.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся формою зворотнього зв’язку, що розміщена поруч та в розділі Контакти на сторінці сайту для консультації зі мною та отриманні відповіді на Ваше питання. Для зручності, прошу Вас, залишати свої контактні дані в формі усі, це надасть мені змогу швидше з Вами сконтактуватись

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

 
Що робити, якщо ви стали потерпілим внаслідок вчинення злочину?
    Щодо вас вчинено злочин? Ви стали жертвою вчинення правопорушення, внаслідок чого порушено ваші законні права та інтереси? Ви не знаєте як себе поводити і як діяти у ситуації, що склалась? Про це далі. Допомагайте слідству! Що варто зробити:
  1.  Зверніться до правоохоронних органів. Незалежно від якого саме злочину ви постраждали, вам потрібно звернутись із заявою про це до правоохоронних органів (поліції, прокуратури, СБУ тощо).
  2. Надати усі докази, які у вас є. Так, відповідно до чинного законодавства, тягар доказування покладається на слідчого. Саме він повинен збирати усі докази та довести провину підозрюваної особи. Однак, практика показує, що доволі часто слідчим не у достатній мірі збираються докази, оскільки про частину з них правоохоронні органи можуть і не знати.
Тому, якщо у вас наявні певні докази, наприклад, запис с відеореєстратора в вашому автомобілі, скажіть про це слідчому та надайте його для подальшого дослідження. Це значно підвищить ймовірність засудження злочинця.
Що робити, якщо ви стали підозрюваним чи обвинуваченим у вчиненні злочину?

    Ви стали підозрюваним або обвинуваченим у вчиненні злочину? Вам потрібна кваліфікована юридична допомога? Ви не знаєте, як себе поводити та як відстоювати свої права та інтереси? Тоді ця стаття буде вам корисною.

     Кожен має право на захист Зверну вашу увагу, що будь-яка особа, незалежно від того, вчинила вона злочин чи ні, має право на захист. Навіть особа, що винувата у вчиненні злочину, може потерпіти незаконного впливу зі сторони органів державної влади. Адвокат захищає інтереси кожної особи, незалежно від її винуватості. В даному випадку його завдання не виправдати особу, а не допустити порушення її прав. Таке право надається законом кожному і є непорушним.

[ls_content_block id="39"][ls_content_block id="40"]
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.