Адвокатська допомога у сфері сімейного права
ФІЗИЧНІ ОСОБИ – СІМЕЙНІ СПРАВИ

     Ви прийняли рішення про необхідність розлучення, проте не знаєте як його реалізувати? Чи можливо ви розлучені, але другий член подружжя не виконує своїх обов’язів щодо виховання дитини? Або ж ви хочете призначити, збільшити або зменшити розмір аліментів? Тоді ваше питання стосується саме сімейного права і про це далі.

      Як захистити свої права?

           Кожна особа може захистити свої права через суд. Стандартний перелік дій для усіх справ – це:

  1. Зібрати докази.
  2. Скласти та подати позовну заяву.
  3. Доводити свою правоту під час судового засідання (або ж, якщо у вашому випадку це дозволено законом, просити суд розглянути справу без вашої участі).

            Проте цей перелік може розширятися чи звужуватися, в залежності від конкретної ситуації. 

         Усі ці кроки ви можете зробити самостійно або скористатись послугами адвоката. Перший варіант, можливо, зекономить ваші кошти, адже не прийдеться витрачати гроші на юриста. Однак, це не завжди вірне твердження, адже інколи отримати висновок від адвоката про те, що ваша ситуація в будь-якому випадку «програшна» – значно дешевше, аніж оплатити судовий збір, добратись до судової установи, заплатити за необхідні експертизи, виклики експертів тощо.         Інший варіант (допомога адвоката) має більше переваг для вас, якщо у вас немає юридичної освіти та відповідних навиків у даній сфері. Юрист надасть вам консультацію, правильно складе усі документи, сформує міцну доказову базу, стратегію роботи (передбачить ваші аргументи та можливі контраргументи протилежної сторони тощо), представить ваші інтереси в суді, проконтролює виконання рішення суду. Це зекономить вам час, нерви та збільшить ймовірність отримання вами позитивного результату по справі. Тому обирати вам.

    Про окремі категорії сімейних справ

          До сімейних справ входить значний перелік різних ситуацій, які передбачені законом. Щоб отримати більш конкретну інформацію саме по вашій категорії, рекомендую прочитати інші статті, що знаходяться у цьому розділі. Якщо ж ви не знайдете потрібної інформації, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію адвоката.         Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште дані у формі зворотного зв’язку. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся формою зворотнього зв’язку, що розміщена поруч та в розділі Контакти на сторінці сайту для консультації зі мною та отриманні відповіді на Ваше питання. Для зручності, прошу Вас, залишати свої контактні дані в формі усі, це надасть мені змогу швидше з Вами сконтактуватись

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

 
Розлучення

  Вирішили подати заяву про розлучення? Потрібна допомога для звернення до суду? Бажаєте вирішити ситуацію так, щоб це було максимально вигідно для вас? Тоді ця стаття буде вам корисною.

Чи складно розлучатись?

Розлучення – справи найбільш поширені серед категорії сімейних спорів. При цьому, чинне законодавство передбачає можливість розлучення через РАЦС та суд. В першому випадку, ви можете розлучитись за заявою обох членів подружжя. І це допускається лише у випадку, якщо у вас немає неповнолітніх дітей, дружина не вагітна та немає спорів щодо спільного майна подружжя. В такому випадку потрібно звернутись у відділ державної реєстрації актів цивільного стану і написати заяву про бажання розірвати шлюб.
Аліменти

  Необхідно подати позов до суду про призначення аліментів? Потрібна професійна юридична допомога? Бажаєте отримати максимально позитивні результати? Тоді ви знайшли вирішення своєї проблеми! Що варто знати усім, хто бажає подати позов про призначення аліментів:

  • Аліменти можуть бути призначені для осіб (дітей), які не досягли 18-річного віку. Якщо особа (дитина) навчається у вищому навчальному закладі, тоді аліменти можна призначити до моменту закінчення нею навчання, але не довше моменту виповнення особі 23 років.
  •  У випадку, якщо той з подружжя, на утриманні у якого залишились діти, не працює, в силу необхідності доглядати за дитиною, він має право просити призначення аліментів і для нього (тобто, аліменти можливо отримати не лише на утримання дитини, але й на матір чи батька дитини).
  •  Розмір можливих аліментів прямо залежить від доходу батьків, їх матеріального становища, а також деяких інших факторів. При цьому, замовивши послуги адвоката, ви зможете бути впевненими, що буде зроблено все, аби ця сума була максимальною.
Визначення місця проживання дитини

   З ким після розлучення буде проживати дитина? Це найбільш болюче та складне запитання. Практика свідчить, що у 80% випадків діти залишаються проживати з матір’ю. Однак, за правильного юридичного підходу, відповідної аргументації та наявності можливості забезпечити дитині гідне життя, дитина може залишитись і з батьком. Варто зазначити, що у таких ситуаціях, коли один із батьків страждає на стійкі психічні розлади, зловживає алкогольними напоями тощо, інший із батьків дитини має переважне право на виховання дитини.

Чи потрібен адвокат?

Ні,не потрібен. Якщо ви впевнені, що зможете самостійно реалізувати свої права та довести суду, що дитина повинна проживати саме з вами. Однак самостійно це зробити доволі важко, адже у вас немає відповідного досвіду, теоретичних та практичних знань для того, аби прикласти максимальних зусиль. Звичайно, ви можете і без допомоги юриста звернутись до суду і вести свою справу. Однак запитання лише в тому, який результат ви отримаєте.  
Поділ спільного майна подружжя

   Зазвичай, після розлучення, колишнє подружжя в судовому порядку вирішує питання поділу майна. І в такому випадку кожен намагається залишити максимально можливу частку саме собі. В результаті, має місце жорстка боротьба і як тільки ви послабите свій напір, ваш опонент переможе. Але що робити в такій ситуації? Захищати свої інтереси самостійно чи звернутись до професіонала? Про це далі.

Ви все можете реалізувати самі

Безумовно, ви самостійно можете подати до суду, сформувати свою позицію, посилатись на законодавство, обґрунтовуючи свою правоту, надати докази і т.д. Фактично, ви самостійно можете виграти справу, однозначно. Проте запитання у вашій ефективності. Чи знаєте ви про усі можливі методи вирішення вашої справи? Чи володієте спеціальними навиками у цій сфері? Чи можете надати достойну відповідь адвокату (професійному юристу), який захищає інтереси вашого опонента? Якщо так, ви можете братись за цю справу самостійно. Якщо ні, рекомендую звернутись за допомогою до правознавця. Причина моєї рекомендації – дуже проста. Гроші. Саме в грошову еквіваленті ви можете втратити дуже багато, якщо не зробити все можливе для того, аби майно, на яке маєте право за законом, залишилось саме у вас. Ви готові настільки ризикувати?  
Розробка шлюбного договору

     Шлюбний договір – це документ, який укладається подружжям для того, аби уникнути можливих суперечок, що стосуються поділу майна, якщо подружжя вирішить розлучитись. У ньому передбачаються хто з подружжя і що саме отримає у випадку, якщо шлюб буде розірвано. Особливість цього договору в тому, що його можна укласти під час реєстрації шлюбу, протягом існування шлюбу та перед розлученням. Найважливіший аспект, під час укладення такого договору, – правильне формування його тексту та передбачення усіх важливих аспектів.

Що можна передбачити в шлюбному договорі:

 
Дозвіл на виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків

   Уявімо ситуацію: чоловік з дружиною розлучились. Діти залишились проживати з матір’ю. Через деякий час матір вирішила відпочити з дітьми закордоном. І тут виникає проблема, адже для того, аби це реалізувати, необхідно отримати від батька нотаріально завірену згоду на виїзд закордон. Такі дії законодавством передбачені з метою захисту дітей, а також прав на батьківство у іншого члена подружжя.      Часто у наданні цієї згоди відмовляють. Також іноді трапляється ситуація, коли неможливо встановити місце проживання батька чи матері дитини або усі спроби поспілкуватись та отримати добровільну згоду другого з подружжя завершуються невдачами.

 
Позбавлення батьківських прав

    Одним із способів захисту прав дітей є позбавлення батьківських (батька чи матері) прав (відносно тих батьків, які не беруть участь у вихованні дитини). Проаналізувавши судову практику, можна зробити висновок, що частіше за все позбавляють прав саме чоловіків, а жінок лише у виняткових випадках. Однак в даній статті ми не будемо досліджувати причини, чому саме так відбувається, а розповімо про підстави, причини та сенс позбавлення особи батьківських прав.

 
Інші сімейні справи

    У розділі «Сімейні справи» можна передбачити десятки інших категорій, однак вони так чи інакше пов’язані між собою. Тому вам варто знати, що якщо вашої категорії справи немає у цьому розділі, це не проблема. Зателефонуйте нам за номером 067-260- 61-81. Ви отримаєте консультацію конкретно по своїй проблемі, враховуючи специфічні аспекти та особливості вашого випадку.    Проте, для того аби зорієнтувати вас у процесуальних аспектах, даємо коротку інформацію, що стосується будь-якої сімейної справи:

 
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.