Адвокатська допомога допомога у сфері житлового та земельного права
Фізичні особи- житлові та земельні справи

              Ви не знаєте як зняти особу з реєстраційного обліку? Або у вас виникла необхідність визнання права власності за набувальною давністю? Вас банально «затопив» сусід зверху і ви не знаєте як відшкодувати завдані збитки? Можливо у вас виникли інші запитання щодо захисту права власності та вирішення житлових чи земельних спорів? Тоді читайте далі.

    Вирішуйте самостійно, чи вам потрібен адвокат

         Ви сумніваєтесь в тому, варто вам скористатись послугами адвоката чи реалізувати свої права власноруч? Рекомендую все робити самостійно. Однак лише в тому випадку, якщо ви об*єктивно оцінили свої сили і впевнені в тому, що справитесь з усім масивом законодавчих норм, які існують щодо вашої справи, контраргументами протилежної сторони, зможете переконати суд у вашій правоті, володієте юридичними навиками та знаннями особливостей в житлових та земельних справах. В протилежному випадку, рекомендую звернутись до адвоката. 

Що вам дасть супровід вашої справи спеціалістом:

  1. Впевненість у правильності роботи. Банальні помилки в позовній заяві можуть стати причиною, через яку ви не зможете реалізувати свої права. Не говорячи вже про складніші аспекти, такі як строки, доказування, експертиза тощо. Адвокат зробить усю цю роботу відповідно до чинного законодавства.
  2. Економія вашого часу. Самостійне вирішення справи – зайва витрата вашого особистого часу. Якщо вам допомагає адвокат, вся робота покладається на нього і він витрачає власний час.
  3. Економія ваших коштів. Вчиняючи певні дії, ви можете здійснити зайві витрати, наприклад, будете просити суд призначити експертизу, заплатите за це свої кошти, а потреби в цій експертизі, як виявилось потім, не було. Довіривши свою справу професіоналу, ви можете бути впевнені в тому, що подібні ситуації неможливі, що економить ваші кошти.

    Як отримати детальнішу інформацію?

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання. 
Зняття особи з реєстрації

   Потрібно зняти з реєстрації (виписати) людину в примусовому порядку? При цьому людина, яку ви хочете зняти з реєстрації (виписати), не є власником вашого житла? Тоді ви можете це зробити, звернувшись до суду. Далі детальніше про це.

Для чого потрібно знімати особу з реєстрації?

Спори щодо меж земельних ділянок

    Уявіть, що хтось знехтував вашими правами та порушив межі вашої земельної ділянки. Це може бути сусід, який «відібрав» 1 метр, сільська рада, яка відібрала 20 метрів, Держгеокадастр, який через помилку відібрав 10 метрів тощо. Ситуацій і прикладів може бути безліч, проте результат один – ваше право порушується. 

   Якщо ви не бажаєте терпіти цього, ця стаття вам допоможе захистити себе від неправомірних дій інших осіб чи органів.

Визнання права власності за набувальною давністю

    Відповідно до чинного законодавства, особа, яка добросовісно (в межах норм закону) заволоділа майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років, або рухомим майном – протягом п*яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність).     Як правило до такого методу звертаються особи, котрі, наприклад, за часів Радянського Союзу отримали у власність житло від того чи іншого заводу, але не зареєстрували право власності.    Здавалось би, що особа на законних підставах проживає, і це дійсно так, адже засилилась на підставі ордеру, проте відомості в реєстрі щодо власника відсутні. І у випадку, якщо ви в майбутньому захочете продати, подарувати квартиру чи вчинити іншу дію по відчуженню, вам це не вдасться.    Тому, приходиться звертатись з позовом до суду про визнання права власності за набувальною давністю. Це єдиний варіант для того, аби можна було вільно розпоряджатись майном, продавати його, дарувати тощо.

 
Визнання договору купівлі-продажу недійсним

   Ви зіткнулися із ситуацією, коли ваш чоловік/дружина продав квартиру без вашої згоди? Ви судитесь за житло, але відповідач продав його в ході розгляду справи? Ваш родич продав житло не усвідомлюючи значення своїх дій через психічну хворобу? Тоді ця стаття буде вам цікавою.

Особливості договору

  Договір купівлі-продажу – це договір, який підтверджує факт продажу чи купівлі рухомого/нерухомого майна, а також інших речей, товарів чи цінностей. Проте доволі часто виникають ситуації, які описані вище. Тобто, сталось так, що майно, на яке ви маєте право або доводите в суді це право на даний момент, продане. Відповідно, ви, фактично, його втрачаєте. В такому випадку вам потрібно відстоювати свої права і один із засобів їх захисту є визнання договору купівлі-продажу недійсним.

 
Захист права власності

Право власності, відповідно до чинного законодавства, – непорушне. Ніхто не має права позбавити особу права володіти, користуватись та розпоряджатись її житлом, нерухомістю, автомобілем, землею тощо. Проте доволі часто це право порушується або іншими особами, або органами державної влади.

Як бути?

Найчастіше особи звертаються до суду для:

  • визнання права власності на майно;
  • витребування майна з чужого незаконного володіння;
  • визнання правочинів недійсними;
  • відшкодування вартості майна.
 
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.