МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Як заробляють на іноземцях?

Вже давно стало нормою заробляти гроші на іноземцях. На таких людях стараються нажитись усі – починаючи від державних установ, і закінчуючи простими громадянами.

 

Чому ж так відбувається? Насправді причин декілька.

Перша – наявність ресурсів. Кожен іноземець, котрий приїжджає в Україну має достатньо ресурсів для того, аби починати бізнес, або для того щоб навчатись та отримати дороговартісну освіту. Цим користуються посередники, котрі оформляють документи для отримання навчальної візи. За це посередники просять від 500 до 2000 доларів.

Також є дівчата, котрі заробляють на фіктивних шлюбах. Причина ховається в тому, що один із варіантів отримання посвідки для іноземця – шлюб. А перевірити чи він справжній, чи фіктивний – ніхто не зможе. Ось тому посередники шукають дівчат, котрі готові укласти фіктивний шлюб, і за це отримати кошти. При цьому в середньому за це вони отримують ту ж суму, що вказана вище – від 500 до 2000 доларів. Однак, коли проходить рік, і іноземцю потрібно з’явитись в міграційну службу для того, щоб підтвердити шлюб та продовжити термін дії посвідки – дівчина знову вимагає від іноземця оплату.

Друга причина – неосвідченість. Далеко не кожен іноземець знає те, що у випадку якщо, наприклад, він бажає відкривати тут бізнес, то він може стати співзасновником товариства, здійснити офіційний платіж, внести кошти в статутний фонд товариства, і працювати на абсолютно законних підставах.

Однак, як правило, у таких випадках іноземець починає шукати знайомих, котрі вже знаходяться в Україні, щоб вони зробили фіктивне запрошення на роботу. За це іноземець готовий заплатити в середньому від 2000 до 3000 тисяч доларів. І цим користуються наші громадяни, та заробляють кошти. Наслідок – іноземець платить кошти, приїжджає, і потім щоб стати співзасновником ТзОВ, йому знову приходиться пройти весь шлях спочатку на законних підставах. 

Третя причина – довіра. Практика показує, що іноземці доволі довірливі люди. Звичайно, все залежить з якої країни приїхала людина, і частина іноземців з пересторогою ставляться до наших громадян. Однак, здебільшого нам все ж довіряють. І це не дивно, адже кожен намагається знайти тут друзів та знайомих. І будучи одним в чужій країні, у тебе немає вибору, і ти довіряєш усім.

І повірте, що це лише «крапля в морі». Насправді способів заробити на іноземцях є доволі багато. І такі дії підривають ставлення іноземців до наших громадян. Саме тому наш менталітет відрізняється від менталітету жителів багатьох цивілізованих країн. Саме тому нам не довіряють, адже довіру потрібно заслужити.

Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете мені їх задати. Для цього – телефонуйте за номером +380672606181. Консультація – безкоштовна.

 

З повагою, адвокат Бородійчук Дмитро Олегович.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.