Сімейні справи: Інші сімейні справи

       У розділі «Сімейні справи» можна передбачити десятки інших категорій, однак вони так чи інакше пов*язані між собою. Тому вам варто знати, що якщо вашої категорії справи немає у цьому розділі, це не проблема. Зателефонуйте нам за номером 067-260-61-81. Ви отримаєте консультацію конкретно по своїй проблемі, враховуючи специфічні аспекти та особливості вашого випадку. 

       Проте, для того аби зорієнтувати вас у процесуальних аспектах, даємо коротку інформацію, що стосується будь-якої сімейної справи:

  1. Першим етапом є збір доказів. Незалежно від самої справи, перш ніж готувати позов до суду, потрібно зібрати докази, які підтверджують вашу позицію.
  2. Після збору доказів потрібно підготувати позовну заяву.
  3. У випадку правильного складення позовної заяви та відповідності усім вимогам цивільного законодавства, здійснюється судовий розгляд, в якому сторони доводять свою правоту, опираючись на законодавство.

        Кожен з цього етапів ви можете здійснити самі для економії власних коштів, адже нічого складного в цьому немає, на перший погляд. Проте чи готові ви до того, що суд залишить справу без розгляду? Або залишить без руху? А до того, що програєте справу через відсутність необхідних знань у галузі сімейного права?        Якщо ні, тоді я раджу звернутись до адвоката. Ви отримаєте допомогу у зборі та підготовці усіх необхідних документів, які може вимагати суд, будете впевнені у правильності їх складення, наявності усіх доказів, які свідчать про вашу правоту тощо. Також, якщо ви бажаєте, адвокат може представляти ваші інтереси у суді. В такому випадку, все, що потрібно від вас, – це надання юристу фактичної інформації та необхідних даних. Усі подальші дії – від подання позовної заяви і до оскарження рішення суду (у випадку, якщо воно вас не влаштує), здійснює сам адвокат.


   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.