МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інтимні відносини за письмовим договором?

Добровільна згода на інтимну близькість? Ви серйозно? Друзі, чому ці зміни до законодавства набули такого ажіотажу? Ви поширюєте це акт добровільного проникнення, бо вважаєте, що це правда? Чи робите це з метою підтримання ажіотажу?

А тепер давайте серйозно поговоримо про це. Так, дійсно, декілька днів тому законодавство України, котре стосується злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, було змінено. Так, дійсно нове визначення згвалтування є доволі спірним, і містить цікаві терміни (кому цікаво, може прочитати статтю 152 Кримінального кодексу України). Але якщо чесно то я не розумію до чого такий ажіотаж навколо цієї теми.

Але перш ніж робити незрозумілі пости, та писати коментарі, давайте все ж спершу до кінця читати статті. Зокрема, у примітці до статті 152 Кримінального кодексу України, зазначено, що згода на інтимну близькість вважається добровільною, якщо вона є результатом вільного волевиявлення особи, з урахуванням супутніх обставин. І, друзі, так було завжди! Завжди згода на інтимну близькість була добровільною, якщо вона була результатом вільного волевиявлення людей!

Ви знаєте, я вирішив це все написати по тій причині, що останніми днями до мене вже було декілька запитань, чи це дійсно правда, що для того аби вступити в інтимні стосунки, потрібно укладати договір. В принципі, по цій темі я вирішив зняти відео, котре ви побачите 16 січня, але хочу забігти наперед, та одразу зазначити, що якщо ви хочете отримати консультацію адвоката по цій темі, то робити це не потрібно! Жодних договорів на вступ в інтимну близькість не існує і існувати не може!

Так, в мене теж є певні запитання до народних депутатів, котрі приймали зміни до норм, котрі стосуються цієї теми. Але їх я вже висвітлю у черговому відео-влозі.

Якщо залишились запитання, телефонуйте за номером – 0672606181.

 
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.