СІМЕЙНІ СПРАВИ: Надання особі, що не досягла 18 років, права на шлюб

    Відповідно до чинного законодавства України, право на шлюб мають особи, які досягли 18- річного віку, адже саме з 18 років особа вважається повнолітньою та набуває повної цивільної дієздатності.     Проте існують виключення із правил. В певних ситуаціях ви можете отримати дозвіл на укладення шлюбу до 18-ти років через суд. Як правило, основним каталізатором, в такому випадку, є вагітність неповнолітньої особи. Для цього потрібно звернутись до суду із відповідною заявою. Однак обов’язковою умовою є те, що шлюб буде відповідати інтересам дитини – це досліджується під час розгляду заяви судом.

Що потрібно зробити, щоб реалізувати своє право:

  1. Зібрати необхідні документи. Ними може бути, наприклад, довідка про вагітність.
  2. Звернутись до суду із заявою про надання права на шлюб до досягнення повноліття.

    Ви можете здійснити ці дії самостійно. Проте, можливі різні «підводні камені», які передбачити наперед неможливо. Вони можуть стати перешкодою в отриманні потрібного вам рішення. Саме тому, рекомендую звернутись за допомогою до адвоката. Він не тільки убереже від непередбачуваних моментів, але й зробить усю роботу від складення заяви – до оскарження судового рішення (у випадку необхідності).

Кожному гарантується конфіденційність особистих даних. Телефонуйте за номером +380672606181 та отримайте безкоштовну консультацію.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ
 

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся формою зворотнього зв’язку для консультації зі мною та отримання відповіді на Ваше питання. Всі користувачі сайту можуть також направляти запити у вкладці меню  “Контакти”, такі запити розглядатимуться також.

Будь ласка, заповніть цю форму і ми відповімо на Ваше питання.

Поля (телефон, ім’я та Ваше повідомлення ) заповнюється обов’язково

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Кожному гарантується конфіденційність особистих даних. Телефонуйте за номером +380672606181 та отримайте безкоштовну консультацію.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.