Освіта, навики, практика, здобутки
 

   Я Бородійчук Дмитро Олегович. Родом із невеличкого селища Красне Буського району Львівської області.

    Ще під час навчання у школі до мене прийшло розуміння того, що допомагати іншим – чи не єдина справа, котра може зробити цей світ кращим. В моїй голові завжди жила думка про те, що, на превеликий жаль, в нашому світі надто мало справедливості. Проте є можливість зробити власноруч, хоч і невеликий, але внесок в те, аби її (справедливості) було більше.

  Власне на цьому моменті я і зрозумів, що хочу бути юристом, а точніше адвокатом. Бо це саме та професія, котра дасть мені змогу допомагати іншим. Адже юрист – це не лише робота, це покликання. Юрист не кращий за когось, просто він знає більше у сфері права, аніж пересічний громадянин. Тому і може допомагати іншим. І це нормально, оскільки кожен повинен займатись своєю справою. Нема потреби в тому, аби всі були настільки обізнані в праві, як і юристи. Для цього є ми (юристи), щоб робити Ваше життя трішечки простішим.

   Далі такі думки спонукали мене вступити до Львівського державного університету внутрішніх справ, котрий я закінчив у 2012 році з дипломом з відзнакою. Це й дало мені змогу реалізувати свою мрію і займатись тим, що мені до душі.

   Звісно послуги адвоката не безкоштовні, а тому і сама допомога не є безкоштовною. Проте, як би це прагматично не звучало, юриспруденція – не лише покликання і справа життя, а й робота, котра повинна забезпечувати той рівень життя, на який ти розраховуєш.

   З радістю вислухаю кожного, відповім на усі запитання у сфері права та намагатимусь допомогти і тим самим трішки спростити ваше життя.

 
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.