Кримінальні справи: Що робити, якщо ви стали підозрюваним чи обвинуваченим у вчиненні злочину?

      Ви стали підозрюваним або обвинуваченим у вчиненні злочину? Вам потрібна кваліфікована юридична допомога? Ви не знаєте, як себе поводити та як відстоювати свої права та інтереси? Тоді ця стаття буде вам корисною.

    Кожен має право на захист

           Зверну вашу увагу, що будь-яка особа, незалежно від того, вчинила вона злочин чи ні, має право на захист. Навіть особа, що винувата у вчиненні злочину, може потерпіти незаконного впливу зі сторони органів державної влади. Адвокат захищає інтереси кожної особи, незалежно від її винуватості. В даному випадку його завдання не виправдати особу, а не допустити порушення її прав. Таке право надається законом кожному і є непорушним.         Що стосується тих ситуацій, коли особа не винувата у вчиненні злочину, завданням адвоката є саме доведення її невинуватості та непричетності до того чи іншого злочину. Для цього він використовує усі законні методи, що дозволяють встановити, що особа не вчиняла злочин.

Причин чому таку особу підозрюють чи обвинувачують може бути безліч:

  • незаконні рішення правоохоронних органів, суду тощо;
  • допущення помилок при розслідування злочину;
  • неправдиві показання свідків, потерпілого тощо.

             В будь-якому випадку адвокат реалізує усі можливі законні шляхи для вирішення цієї проблеми.

Замовити послуги адвоката? Чи захищати себе самостійно?

        Ви можете самостійно захищати свої права. Для цього в підозрюваного чи обвинуваченого наявні достатні повноваження. Проте кримінальні справи – це надто складна частина юриспруденції.       Більше того, один невірний крок може стати причиною вашого засудження, незалежно від вашої винуватості. В цій сфері потрібно мати глибокі знання та практичні навики в юриспруденції, що дозволять захистити свої права. Якщо у вас такі є і ви впевнені, що усі ваші кроки правильні та підуть вам лише на користь, захищайте свої права самостійно.        Якщо ж ви розумієте всю складність та небезпеку, яка вам загрожує і бажаєте отримати максимальну допомогу, вам потрібно звернутись до адвоката. Ви отримаєте:

  1. Розробку стратегії вашого захисту. Вона залежатиме від того чи ви фактично вчинили злочин чи ні. Стратегія дозволяє передбачити можливі «ходи» учасників досудового та судового розслідування, рішення суду, контраргументи сторін, визнати докази недопустимими і багато іншого. Відповідно до цього, формується свій план дій, що збільшує ймовірність вашого захисту чи виправдання. Зверну увагу, що від правильності обраної стратегії у великій мірі залежатиме результат вашого захисту.
  2. Готові заяви та клопотання щодо фактів, котрі зможуть довести правдивість ваших слів. Наприклад, не зважаючи на те, чи вчинили ви злочин, чи ні, якщо ви знаєте, що свідки дають неправдиві показання, потрібно підготувати клопотання про проведення перехресного допиту, що дозволить викрити того, хто обманює.
  3.  Усі можливі законні варіанти вашого захисту. Наприклад, у випадку, якщо вам інкримінують такий злочин, як крадіжка, або ж шахрайство, і ви винуваті у вчиненні цього злочину, тоді доцільно буде примиритись із потерпілою стороною. Це в подальшому буде враховано судом при винесенні вироку. При цьому не варто забувати про угоду про примирення. Якщо потерпілим є фізична особа, і у випадку повного відшкодування шкоди, можна укласти угоду про примирення між обвинуваченим та потерпілим, що вбереже вас від відбування покарання.
  4. Захист ваших прав як на стадії досудового розслідування, так і в суді різних інстанцій. Вам буде надано правову допомогу на усіх стадіях вашого захисту. Це зекономить ваш час та кошти. Також це більша ймовірність «виграшу» справи в апеляційному суді, Верховному Суді, якщо адвокат вів вашу справу з самого початку.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.