Сімейні справи: Поділ спільного майна подружжя

        Зазвичай, після розлучення, колишнє подружжя в судовому порядку вирішує питання поділу майна. І в такому випадку кожен намагається залишити максимально можливу частку саме собі. В результаті, має місце жорстка боротьба і як тільки ви послабите свій напір, ваш опонент переможе. Але що робити в такій ситуації? Захищати свої інтереси самостійно чи звернутись до професіонала? Про це далі.

Ви все можете реалізувати самі

       Безумовно, ви самостійно можете подати до суду, сформувати свою позицію, посилатись на законодавство, обґрунтовуючи свою правоту, надати докази і т.д. Фактично, ви самостійно можете виграти справу, однозначно. Проте запитання у вашій ефективності. Чи знаєте ви про усі можливі методи вирішення вашої справи? Чи володієте спеціальними навиками у цій сфері? Чи можете надати достойну відповідь адвокату (професійному юристу), який захищає інтереси вашого опонента? Якщо так, ви можете братись за цю справу самостійно. Якщо ні, рекомендую звернутись за допомогою до правознавця.           Причина моєї рекомендації – дуже проста. Гроші. Саме в грошову еквіваленті ви можете втратити дуже багато, якщо не зробити все можливе для того, аби майно, на яке маєте право за законом, залишилось саме у вас. Ви готові настільки ризикувати?

Адвокат у Львові гарантує

      Ви не отримаєте гарантії, що справа буде виграна. Єдине, що ми можемо обіцяти – зробити усе для того, аби рішення було максимально позитивним для вас. Причина в тому, що адвокат не може гарантувати рішення, оскільки його приймає суд. Адвокат може лише використати усі законні методи для того, аби рішення було максимально прийнятним для вас.

Замовляючи послуги адвоката у Львові, ви отримаєте:

  • Можливість досудового врегулювання спору шляхом переговорів. Якщо інша сторона погодиться на компроміс, можна отримати бажаний результат без звернення до суду. Практика свідчить, що таким способом доволі часто досягається згода між сторонами, вдається зекономити кошти і отримати результат, який влаштовує усіх.
  • Вироблення правової позиції та стратегії роботи. Для того, аби досягти бажаного результату, адвокат ще до початку судового розгляду опрацює можливі доводи протилежної сторони, виробить певний план дій, сформує конкретні аргументи та опрацює усі можливі варіанти розвитку справи, аби передбачити можливі «підводні камені» та досягти максимально позитивного результату для вас.
  • Повний супровід вашої справи. Ви отримаєте весь спектр необхідних послуг, починаючи від роботи над збором необхідних документів та підготовки позовної заяви, закінчуючи супроводом виконання рішення суду.
  • Доступна цінова політика. Вартість моїх послуг не вище середнього ринкового рівня.

Щоб замовити послуги адвоката чи просто проконсультуватись, зателефонуйте за номером  +380672606181 та запишіться на прийом.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.