Кримінальні справи: Що робити, якщо ви стали потерпілим внаслідок вчинення злочину?

           Щодо вас вчинено злочин? Ви стали жертвою вчинення правопорушення, внаслідок чого порушено ваші законні права та інтереси? Ви не знаєте як себе поводити і як діяти у ситуації, що склалась? Про це далі.

Допомагайте слідству! Що варто зробити:

  1. Зверніться до правоохоронних органів. Незалежно від якого саме злочину ви постраждали, вам потрібно звернутись із заявою про це до правоохоронних органів (поліції, прокуратури, СБУ тощо).
  2. Надати усі докази, які у вас є. Так, відповідно до чинного законодавства, тягар доказування покладається на слідчого. Саме він повинен збирати усі докази та довести провину підозрюваної особи. Однак, практика показує, що доволі часто слідчим не у достатній мірі збираються докази, оскільки про частину з них правоохоронні органи можуть і не знати. Тому, якщо у вас наявні певні докази, наприклад, запис с відеореєстратора в вашому автомобілі, скажіть про це слідчому та надайте його для подальшого дослідження. Це значно підвищить ймовірність засудження злочинця.
  3. Подавати клопотання. Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України, ви можете подавати слідчому чи суду свої заяви та клопотання. Звичайно, перелічити усі можливі клопотання неможливо, але як приклад може бути ситуація, коли у справі фігурують надумані свідки, в такому випадку варто подати клопотання про визначення місця перебування цих свідків у момент вчинення злочину. Це дозволить не брати до уваги пояснення надуманих свідків і притягнути їх до відповідальності за дачу завідомо неправдивих пояснень та свідчень.
  4. Зібрати докази завдання вам матеріальної шкоди. Наприклад, у випадку, якщо ви стали потерпілим у ДТП, потрібно зібрати виписки та чеки з лікарні, що підтверджують факт лікування. В подальшому це дасть підстави для відшкодування завданої вам шкоди.

    Чи зможете ви самостійно реалізувати свої права?

        Так, однозначно ви можете самостійно захистити себе та свої права. Проте виникає запитання, наскільки ефективно ви зможете це реалізувати. Дуже часто для доведення вашого права на відшкодування матеріальної, моральної шкоди, значимості ваших доказів, захисту від протиправних дій представників правоохоронних органів, адвоката підозрюваного чи обвинуваченого, суду тощо потрібна кваліфікована юридична допомога.

   Саме тому рекомендую звернутись до юриста і ви отримаєте:

  1.  Допомогу у зборі доказів. Адвокат, котрий постійно займається такими справами, допоможе вам не упустити жодної деталі та жодного доказу. Це у свою чергу допоможе не лише покарати винну особу, але і відшкодувати шкоду, котру вам завдано.
  2. Підготовку усіх необхідних заяв та клопотань. Навряд чи вам вдасться самостійно підготувати усі необхідні заяви та клопотання, якщо у вас немає юридичної освіти та необхідних навиків. Тому адвокат зробить це за вас.
  3. Доведення в суді вашого права на отримання компенсації. Буде підготовлено цивільний позов на відшкодування завданої вам матеріальної та моральної шкоди.
  4. Повний супровід вашої справи. Враховуючи, що вам буде надаватись допомога, починаючи із збору документів та підготовки клопотань і, закінчуючи супроводом виконання рішення суду, ви можете бути впевнені, що усю можливу роботу адвокат зробить при мінімальній затраті вашого особистого часу.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.