Спадкові справи: Продовження строку на прийняття спадку

          Відповідно до чинного законодавства, для того, аби прийняти спадщину, після смерті спадкодавця потрібно в 6-ти місячний термін написати заяву нотаріусу про те, що ви хочете успадкувати майно.      

   Однак, доволі часто трапляються ситуації, коли спадкоємець не мав змоги приїхати вчасно для написання заяви, наприклад, проживав за межами України. Або ж просто не знав про смерть спадкодавця. Виникає проблема, адже особа не мала фізичної можливості реалізувати свої права через певні обставини. Що робити в такому випадку? Невже законне право буде втрачене?       

    Вихід з цієї ситуації є. І цей вихід – звернення до суду з позовом про продовження строку на прийняття спадку. Вам потрібно буде вказати, чому ви не написали заяву нотаріусу про бажання успадкувати майно вчасно. Окрім цього, необхідно викласти всі обставини, а також додати докази, що підтверджують правдивість ваших слів.

    Чи все так легко на практиці?   

        Якщо говорити з практичної точки зору, не все так просто. Доволі часто в та ких ситуаціях, окрім вас, є ще й інші спадкоємці, яким не вигідно, аби суд продовжив вам строк на прийняття спадку. В результаті, довести свою правоту стає важче. Щоб досягти потрібного вам рішення суду, необхідно продумати стратегію роботи. А це вже завдання для адвоката, бо без необхідних практичних і теоретичних навичок з цим справитись важко.       

    Адвокат допоможе не лише зібрати всі документи, докази, підготує позовну заяву, але й буде представляти ваші інтереси в суді. Тобто, ви отримуєте повний супровід від подання позову до отримання рішення суду. Професійний юрист допоможе вам вирішити усі аспекти такої справи. 

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.