МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Безболісне розлучення – міф, чи реальність?

Давно вже доводиться практикувати свою адвокатську діяльність у сімейних справах. З поміж інших справ, саме по цій категорії справ приходить більше 40% клієнтів. І проблема в тому, що практично у всіх одні і ті ж проблеми. Тому я вирішив написати цю статтю, щоб розібратись з тим, чи можливе розлучення без подальших проблем, і чи безболісне розлучення – міф чи реальність. А як думаєте ви?

 В першу чергу, хотілось би розібратись з причинами розлучення. У 70% випадків сім’ї розлучаються через зраду одним із подружжя іншого. Решта 30% розлучень трапляються через різні погляди на життя та цінності, суперечки між подружжям, тощо.

Практика показує, що у більшій половині випадків після розлучення виникають проблеми з тим де буде проживати дитина, чи буде бачитись із іншим членом сім’ї, поділ майна, призначення аліментів, тощо. Якщо чесно то не завжди розумію батьків, коли дитина проживає з одним, а іншому із батьків забороняють бачитись з дитиною, проводити з нею час, тощо. На мою думку, у таких випадках батьки не думають про те як буде краще їхній дитині, а думають про особисті образи один на одного та непорозуміння. При цьому страждають через такі дії не батьки, а саме діти!

Можливо досить вже бавитись почуттями дітей? Можливо варто свої суперечки вирішувати не вплутуючи у це дітей? Так, я погоджуюсь, що у випадку якщо для прикладу, один із батьків страждає на наркотичну чи алкогольну залежність то варто убезпечити дитину, та надавати можливість побачень у присутності опікунської ради, або іншого із батьків і лише за умови тверезості. Але у більшості випадків заборона бачитись з другим із батьків базується на простому небажанні, щоб дитина спілкувалась з тим із батьків, хто проживає окремо. Повірте, що настроювання дітей проти батьків – погана ідея.

Так ось, до чого це все. Найбільше мені подобається у випадку розлучень, коли батьки не тримають образ один на одного, і розуміють, що дітям важливо бачитись як з батьком, так і з матір’ю. У таких випадках, коли немає непорозумінь, безболісне розлучення – не міф, а реальність!

У таких випадках я пропоную завжди 2 варіанти. Перший варіант, якщо немає спільного майна – подати позов про розлучення від імені одного із батьків, а від іншого – підготувати заяву про визнання позову. Якщо ж є необхідність зафіксувати розмір аліментів на дитину, чи поділити майно, тоді таким клієнтам я пропоную укласти шлюбний договір, згідно котрого буде визначено все – графік побачень з дитиною, розмір аліментів, поділ спільного майна, тощо.

До речі, дозволю собі відступити трішки від теми статті, та зазначу, що здебільшого майно (наприклад квартира) залишається реально у користуванні одного члена подружжя. Якщо це дружина, і вона проживає у цій квартирі із дитиною, то може буде доречно переписати свої частки на цю квартиру саме на дитину? Ви не думаєте, що це буде найбільш логічне вирішення спорів? Чи ваша частка в цій квартирі, що дорівнює 10 тисячам (цифру пишу образно) – важливіша за розвиток дитини, і нормальне спілкування із нею?

Тому, як я зазначив вище – при нормальному ставленні батьків до своєї дитини – можна знайти компромісне вирішення проблемних моментів. Головне – бажання.

Тож досить бавитись почуттями дітей, та відбирати їхнє дитинство. Приходьте обоє на консультацію, та дізнайтесь більш детально про те, як розлучитись та вирішити усі проблеми без шкоди для дитини. Для цього – телефонуйте за номером 067-260-61-81, та записуйтесь на консультацію.

 
Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.