МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Щодо доцільності розробки типових договорів для продажу товарів.

Все частіше до мене звертаються люди, котрі вирішили стати підприємцями і займатись перепродажем певних товарів. Наприклад, купляють в іноземних компаній цифрові меню для ресторанів, та перепродують їх в наших ресторанах.

Для того, щоб знати що людина не буде працювати собі в збиток, вона робить розсилку по ресторанах, кафе, тощо, і збирає попередні замовлення на ці меню. Після цього, закупляє їх в іноземної компанії, і приходить в ресторан, котрий замовив частину цих товарів. Однак у відповідь чує, що вони передумали купляти цей товар.

Що робити? Відповідь дуже проста – розробити низку договорів та додатків до них. За цими договорами, в нашій ситуації ресторан із особою укладає договір попередньої купівлі-продажу. У додатках передбачається назва цих меню чи інших товарів, їх ціна, кількість, тощо. Це дозволяє підприємцеві себе перестрахувати, і знати що у випадку якщо він все ж замовив товар, то він його все ж продасть після отримання. І не буде працювати собі у збиток.

Такі договори як правило розробляє адвокат котрий здійснює повний супровід компанії, чи юрист, котрий представляє підприємця. Розробивши його ви знижуєте ризик втрати коштів, а також убезпечуєте свої права у випадку необхідності звернутись з позовом до суду на відшкодування завданої шкоди.

Більшість тих, хто тільки починає свою підприємницьку діяльність, обмежені в ресурсах і не завжди мають змогу проконсультуватись у юристів. Однак, практика показує, що така консультація може зекономити доволі великі кошти. Та і тим більше, що як правило юристи, котрі ведуть супроводи підприємців, розуміють обмеженість у фінансах, і готові працювати по занижених тарифах на початку вашої діяльності.

Саме враховуючи усе це, усім починаючим підприємцям рекомендується все ж проконсультуватись з юристом, та укласти договір про надання правової допомоги та абонентське обслуговування вашої компанії.

У випадку, якщо у вас є запитання, я готовий дати на них відповіді, аби уберегти вас від втрати коштів, та інших небажаних наслідків. Не варто боятись звертатись до нас за допомогою, адже це допоможе вам у майбутньому уникнути великих матеріальних втрат на вирішення ваших проблем.

Безкоштовна консультація за номером +380672606181.

                                                        Автор – адвокат Бородійчук Дмитро Олегович.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.