Сімейні справи: Аліменти

    Необхідно подати позов до суду про призначення аліментів? Потрібна професійна юридична допомога? Бажаєте отримати максимально позитивні результати? Тоді ви знайшли вирішення своєї проблеми!

Що варто знати усім, хто бажає подати позов про призначення аліментів:

  •  Аліменти можуть бути призначені для осіб (дітей), які не досягли 18-річного віку. Якщо особа (дитина) навчається у вищому навчальному закладі, тоді аліменти можна призначити до моменту закінчення нею навчання, але не довше моменту виповнення особі 23 років.
  • У випадку, якщо той з подружжя, на утриманні у якого залишились діти, не працює, в силу необхідності доглядати за дитиною, він має право просити призначення аліментів і для нього (тобто, аліменти можливо отримати не лише на утримання дитини, але й на матір чи батька дитини).
  • Розмір можливих аліментів прямо залежить від доходу батьків, їх матеріального становища, а також деяких інших факторів. При цьому, замовивши послуги адвоката, ви зможете бути впевненими, що буде зроблено все, аби ця сума була максимальною.

    Це означає, що перш ніж подавати позов про призначення аліментів, слід розробити певну стратегію роботи. Вона дозволить чітко зрозуміти які будуть кроки в тій чи іншій ситуації, а також, які саме переваги ви отримаєте від цього.     Окрім цього, у випадку, якщо ви вирішили отримати послуги адвоката по стягненню аліментів, вам слід знати, що, відповідно до чинного законодавства, у випадку, якщо платник аліментів буде ухилятись від їх сплати, законодавство передбачає певні санкції (примусове вилучення майна, обмеження виїзду закордон, порушення кримінальної справи тощо). Це необхідно знати для того, щоб не переживати, що чоловік не працює і не буде сплачувати аліментів, адже у такому випадку є методи стягнення призначених аліментів.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.