Сімейні справи: Розлучення

          Вирішили подати заяву про розлучення? Потрібна допомога для звернення до суду? Бажаєте вирішити ситуацію так, щоб це було максимально вигідно для вас? Тоді ця стаття буде вам корисною.

     Чи складно розлучатись?

          Розлучення – справи найбільш поширені серед категорії сімейних спорів. При цьому, чинне законодавство передбачає можливість розлучення через РАЦС та суд.

           В першому випадку, ви можете розлучитись за заявою обох членів подружжя. І це допускається лише у випадку, якщо у вас немає неповнолітніх дітей, дружина не вагітна та немає спорів щодо спільного майна подружжя. В такому випадку потрібно звернутись у відділ державної реєстрації актів цивільного стану і написати заяву про бажання розірвати шлюб.
          В усіх інших випадках єдиним виходом є звернення до суду. Перше, що потрібно зробити, – правильно скласти позовну заяву. При цьому, звертаємо увагу, що законодавством заборонене розлучення у випадку вагітності дружини і до моменту, поки дітям не виповниться один рік. У всіх інших випадка – розлучення дозволене.

Особливих труднощів при самому розлученні немає. Проте це тягне за собою багато інших аспектів:

  • призначення аліментів;
  •  поділ майна;
  •  визначення місця проживання дитини;
  •  інше.

          Тобто, якщо ви плануєте розлучатись, будьте готові і до вищенаведених обставин. Отже, для того, аби вирішити все комплексно та мати найбільш сприятливе рішення для себе, вам потрібно знайти відповідного адвоката, який допоможе вам і при розлученні і буде займатись всім, що з нього витікає. Якщо це буде одна людина (а не окремо для розлучення, окремо для поділу майна тощо), вона зможе більш чітко сформулювати вашу позицію, адже вона вже знайома із стратегією та тактикою вашого колишнього чоловіка чи дружини і зможе значно результативніше вести інші справи, що пов*язані з розлученням.

Що ви отримаєте, якщо звернетесь до мене за допомогою:

  • Комплексний підхід до справи, що збереже ваш час, гроші і нерви.
  • Доступну ціну. На вартість послуг впливають різні аспекти, вона формується після ознайомлення з деталями справи. Проте вони не вищі середніх цін на ринку адвокатських послуг.
  • Безкоштовну детальну консультацію. Ви отримаєте чіткий перелік документів, які вам потрібно зібрати, стратегію роботи юриста, а також для вас буде розроблено правову позицію. Це дозволить вам розуміти поетапно, що саме, коли і як буде відбуватись. Ви зможете запропонувати свої пропозиції та побажання.
  • Повний супровід від початку справи і до її закінчення. Я, як адвокат, супроводжуватиму вас протягом усієї справи і усі поточні юридичні аспекти вирішуватимуться мною.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.