Спадкові справи: Визнання заповіту недійсним

             Визнання заповіту недійсним – один і способів захисту прав спадкоємців. Як правило, такі позови подають у випадку, якщо спадкодавець страждав на стійкі психічні розлади і при цьому уклав заповіт, або ж коли його було укладено під примусом. Знайома ситуація? Тоді ця стаття буде для вас корисною.       

       Варто розуміти, що для позитивного вирішення даної справи потрібно мати досить вагомі аргументи, які підтверджуватимуть ваші вимоги та відповідні обставини, на які ви посилаєтесь. Це складна категорія справ, яку важко вирішити, не маючи необхідних навичок та розуміння основних аспектів доведення вашої позиції.           

     Щоб рішення по справі було максимально вигідним для вас, рекомендуємо найняти адвоката.

Ви отримаєте:

  1. Допомогу у зборі документів. Дана категорія справ потребує ретельного збору необхідних документів. Досвід роботи та повноваження, які є у адвоката, дозволять вчасно отримати всі необхідні документи та сформувати правову позицію, що збільшить ймовірність вирішення справи в вашу користь.
  2. Оформлення процесуальних документів. Ви отримаєте підготовлену позовну заяву, письмові пояснення та усі інші документи, які необхідні для звернення до суду та розгляду справи.
  3. Супровід вашої справи у суді. Ваші інтереси представлятиме юрист, який за вас, попередньо узгодивши усі дії, буде вирішувати усі питання протягом слухання справи у суді.
  4. Супровід справи при виконанні рішення суду. Отримати позитивне рішення суду – це 80% успіху. Решта 20% – це виконання рішення. Тому супровід на стадії виконання законного рішення суду – важливий елемент, який буде реалізовано вашим адвокатом.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.