МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Особливості відшкодування шкоди завданої внаслідок ДТП.

     Нажаль від ДТП ніхто не застрахований. І враховуючи, що за статистикою, з кожним роком збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, ця стаття як ніколи стає актуальною.

    Здавалось би, що нічого незрозумілого у відшкодування шкоди завданої внаслідок ДТП немає. Якщо особі завдано шкоду, то винуватець повинен її відшкодувати. Однак на практиці не все так просто. Причина перш за все у тому, що потерпілі не збирають квитанцій та документів підтверджуючих витрати.

      У кожного виникає запитання – невже настільки важливо збирати квитанції? Відповідь однозначна. Так, квитанції потрібно збирати. Лише маючи їх ви зможете підтвердити фактичні витрати понесені вами на лікування та реабілітацію. Я погоджуючи з тим, що не завжди є можливість зібрати усі квитанції, адже іноді медикаменти придбавають рідні та близькі люди, а не потерпілий самостійно.               Незважаючи на це, з практики можу зазначити те, що потерпілий зможе стягнути з винуватця ДТП лише ту суму коштів, котрі будуть підтверджені чеками, квитанціями а також рекомендаційними даними. Щодо рекомендацій, то мова йде про те, що особам котрі отримали тілесні ушкодження, доволі часто призначають спеціальне харчування або дієти. При цьому рекомендують окремі види м’яса, соки, тощо.

     Такі витрати як правило сторона захисту (захисник обвинуваченого) заперечує компенсацію таких витрат. Тому, аби їх стягнути, потрібно щоб такі рекомендації лікаря були документально підтверджені.

   Окрім цього, можу зазначити також те, що при необхідності оперативного втручання, краще його проводити у приватних лікарнях. Причина в тому, що у державних лікарнях доволі часто люди платять різноманітні неофіційні платежі, тобто – дають хабарі лікарям за проведення операцій. При цьому, такі витрати ви не зможете стягнути з обвинуваченого, адже вони не будуть нічим підтверджені. У випадку ж, якщо ви лікуєтесь у приватній лікарні, то витрати будуть такими ж, але ви зможете отримати усі документи щодо витрат.

   Як висновок, можу порадити наймати адвоката ще на стадії досудового розслідування, тобто – одразу після ДТП, а не на стадії коли справа вже знаходиться в суді. Тоді ви зможете отримати більш чіткі рекомендації щодо тих чи інших питань, котрі у свою чергу допоможуть вам відшкодувати максимальну суму завданої шкоди.

Однак, якщо ви вважаєте по іншому, тоді зателефонуйте мені за номером +380672606181, та гарантовано отримайте 50% знижку на перший місяць співпраці!

З повагою, адвокат Бородійчук Дмитро Олегович

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.