Спадкові справи: Встановлення факту родинних зв’язків для отримання права на спадок

             Встановлення факту родинних зв’язків – необхідний аспект для отримання права на спадок у багатьох ситуаціях. Наприклад, спадкодавець (особа, яка померла) не був документально записаний, як батько спадкоємця (особи, яка претендує на майно спадкодавця). Або ж просто важко довести той факт, що родинні зв*язки наявні, внаслідок того, що родичі є далекими. Для того, аби вияснити цей момент і довести своє право на спадок, вам потрібно звертатись до суду для встановлення факту родинних зв'язків.    

           Для цього потрібно зібрати документи, якими можна підтвердити факт родинних зв’язків. Зокрема, такими доказами можуть бути архівні дані, пояснення свідків, документальні факти ведення спільного господарства двома членами подружжя тощо. Усі ці докази будуть використані для подальшої підготовки заяви в суд та підтвердження законності та обґрунтованості вашої позиції.

Звернувшись за допомогою до адвоката, ви отримаєте:

  • Вичерпну консультацію. Перш ніж готувати позов ви отримаєте відповідь на усі свої запитання щодо того, що необхідно зробити, які зібрати документи, куди звернутись для отримання інформації тощо.
  • Підготовку позовної заяви. Після того, як усі документи зібрано, можна переходити до підготовки позовної заяви. При цьому, варто посилатись на докази, які зібрано раніше.
  • Повний супровід справи. Ваші інтереси в суді будуть представлені адвокатом.

            Усі моменти і проблеми протягом судового розгляду буде вирішувати саме він. Я не гарантую, що ви отримаєте позитивне вирішення справи для себе. Я гарантую лише те, що зроблю усе можливе для того, аби довести вашу правоту, якщо ви вирішите скористатись моїми послугами.   

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.