МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Встановлення факту, що має юридичне значення

З кожним роком збільшується кількість справ щодо встановлення фактів що мають юридичне значення. Їх є досить багато, але ми для прикладу зупинимось на встановленні факту, котрий найбільш поширений при спадкуванні. Доволі часто трапляється така ситуація, що наприклад, спадкодавця звати «Анна», а в свідоцтві про право власності, ім’я записане, як «Ганна».

Здавалось би, що всім зрозуміло, що це одна і та ж особа, але згідно чинного законодавства – це будуть різні особи. Навіть, якщо дати народжень, ідентифікаційні коди, тощо – збігаються. Здавалось би, що в цьому проблеми немає, але насправді при спадкуванні вони виникнуть.

Таких ситуацій дуже багато, і якщо ви з цим стикнулись, тоді немає іншого виходу, як звертатись із заявою в суд для встановлення факту, що право власності видане наприклад, на ім’я «Анна» насправді належить «Ганні». Лише після цього ви зможете успадкувати майно.

Враховуючи усе це, ви маєте можливість отримати супровід вашої справи, і вже впродовж місяця – двох зможете успадкувати належне вам майно. Для цього достатньо зв’язатись зі мною за номером +380672606181 для отримання детальної консультації та подальшого супроводу вашої справи.

Автор – адвокат Бородійчук Дмитро Олегович.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.