Спадкові справи: Встановлення факту прийняття спадщини

             Згідно з чинним законодавством, особи, котрі проживали спільно із спадкодавцем однією сім’єю на момент смерті, вважаються такими, що фактично успадкували майно. Однак, на практиці досить часто доводиться звертатись із заявою в суд про встановлення факту прийняття спадщини.
         Така ситуація трапляється по тій причині, що нотаріуси, як правило, відмовляють у спадкуванні особам, котрі фактично проживали із спадкодавцем на момент смерті. Прикладом може бути ситуація, коли подружжя проживає спільно, але не розписані, тобто фактично не перебувають шлюбі, і квартира зареєстрована на одного з подружжя. Після його смерті інший з подружжя хоче успадкувати квартиру, оскільки вони перебували у фактичних шлюбних відносинах, і спільно проживали на момент смерті іншого члена подружжя, однак у нотаріуса отримує відмову.
         Саме у таких випадках і приходиться звертатись до суду для встановлення факту прийняття спадщини. Подібних ситуацій багато, однак наслідок буде одним – звернення до суду для захисту своїх прав. Зробити це можна самостійно, однак, чи ви підковані юридично, і чи зможете здійснити самостійно підготовку усіх необхідних заяв? Чи зможете зібрати самостійно усі необхідні докази? Якщо ні, то краще заключити договір з адвокатом для супроводження вашої справи.
       Адвокат забезпечить повноцінний супровід справи і за допомогою рішення суду буде встановлено факт прийняття спадщини. Буде встановлено, що ви фактично отримали спадок і саме ви є спадкоємцем. Ви отримаєте усю необхідну інформацію щодо збору документів, доказів, підготовку позовної заяви, адвокатських запитів, тощо

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.