Сімейні справи: Визначення місця проживання дитини

      З ким після розлучення буде проживати дитина? Це найбільш болюче та складне запитання.

         Практика свідчить, що у 80% випадків діти залишаються проживати з матір*ю. Однак, за правильного юридичного підходу, відповідної аргументації та наявності можливості забезпечити дитині гідне життя, дитина може залишитись і з батьком. Варто зазначити, що у таких ситуаціях, коли один із батьків страждає на стійкі психічні розлади, зловживає алкогольними напоями тощо, інший із батьків дитини має переважне право на виховання дитини.

Чи потрібен адвокат?

          Ні, не потрібен. Якщо ви впевнені, що зможете самостійно реалізувати свої права та довести суду, що дитина повинна проживати саме з вами. Однак самостійно це зробити доволі важко, адже у вас немає відповідного досвіду, теоретичних та практичних знань для того, аби прикласти максимальних зусиль. Звичайно, ви можете і без допомоги юриста звернутись до суду і вести свою справу. Однак запитання лише в тому, який результат ви отримаєте.

У випадку, якщо ви вирішили замовити послуги адвоката, ви отримаєте:

  • Безкоштовну консультацію. Якщо ви бажаєте отримати консультацію від юриста, ви її отримаєте абсолютно безкоштовно, незалежно від того, будете користуватись його послугами в майбутньому чи ні.
  • Формування правової позиції таким чином, щоб це мало максимально позитивний результат для вас. Гарантувати, що дитина залишиться саме з вами ми не можемо, адже таке рішення приймає суд, а не адвокат. В свою чергу, ми гарантуємо, що використаємо усі можливі прийоми та законні засоби для досягнення бажаного результату.
  • Доступні ціни. Вартість послуг вираховується з конкретних обставин та особливостей справи, однак не перевищує середніх ринкових цін на такі послуги.
  • Комплексний підхід до справи. Тобто, адвокат виконає повністю всю роботу від консультації і підготовки позову до супроводу при виконанні рішення суду. Вам не потрібно прикладати жодних зусиль, це завдання професіоналів.

         Замовити послуги адвоката можна не лише для ведення справ у Львові, а й будь-якому іншому місті України. Це, у свою чергу, дозволить вам максимально зекономити кошти на пошуках декількох адвокатів, у випадку необхідності ведення декількох справ у різних містах.

     Щоб замовити послуги адвоката чи просто проконсультуватись, зателефонуйте за номером  +380672606181 та запишіться на прийом.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.