Спадкові справи: Визнання права власності в порядку спадкування

            Необхідна консультація юриста щодо спадкування? Існують проблеми в отриманні спадку? Не знаєте, як справитись із масивом документів та що саме потрібно, аби визнати ваше законне право на майно? Тоді ця стаття буде вам корисною.     

Де виникають труднощі?

         Коли майно спадкодавця було оформлено ним належним чином, значних проблем, в принципі, не виникає і зрозуміло хто і що має право успадкувати. Однак часто стикаюсь із такою проблемою: спадкодавець фактично проживав у квартирі, котру отримав також у спадок, проте не зареєстрував її у законному порядку. Це створює багато труднощів, адже спадкоємці не можуть через нотаріуса успадкувати майно, оскільки воно не було зареєстроване у власності померлого. Виникає запитання: в такому випадку ви маєте право на майно чи ні? Так, маєте, однозначно. Для того, аби фактично успадкувати це майно, зверніться з позовом до суду для визнання права власності у порядку спадкування. При цьому, вам потрібно буде довести, що майно фактично належало померлому (спадкодавцеві) на законних підставах.   

Після визнання права власності в порядку спадкування, ви зможете:

  •  фактично розпоряджатись майном, право власності на котре отримаєте. Ви зможете продати його, подарувати тощо;
  •  уникнути подальших походів до нотаріуса та різних державних установ, щодо успадкування майна, адже право власності на нього вже буде визнано за вами.

       Для того, аби уникнути усіх проблемних аспектів протягом вирішення питання про успадкування вами майна, зверніться за допомогою до спеціаліста в галузі цивільного права. Юрист візьме на себе увесь масив роботи по збору документів, складення позовів, представлятиме ваші інтереси в суді. Тобто, ви будете захищені, адже всю роботу за вас робитиме адвокат, який обізнаний в даній сфері. Навіть ваша присутність у судовому засідання не завжди буде необхідною.   

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі "Часті питання", скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.


Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.