Адвокатська допомога допомога у сфері житлового та земельного права
Житлові та земельні справи : Визнання права власності за набувальною давністю

           Відповідно до чинного законодавства, особа, яка добросовісно (в межах норм закону) заволоділа майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років, або рухомим майном – протягом п*яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність).             Як правило до такого методу звертаються особи, котрі, наприклад, за часів Радянського Союзу отримали у власність житло від того чи іншого заводу, але не зареєстрували право власності.          Здавалось би, що особа на законних підставах проживає, і це дійсно так, адже засилилась на підставі ордеру, проте відомості в реєстрі щодо власника відсутні. І у випадку, якщо ви в майбутньому захочете продати, подарувати квартиру чи вчинити іншу дію по відчуженню, вам це не вдасться.        Тому, приходиться звертатись з позовом до суду про визнання права власності за набувальною давністю. Це єдиний варіант для того, аби можна було вільно розпоряджатись майном, продавати його, дарувати тощо.

Що потрібно для звернення з позовом в суд:

  1. Зібрати необхідні докази. Вам потрібно зібрати документи, підтверджуючі законність вашого вселення в квартиру (наприклад, ордер, будинкову книгу тощо), зібрати документи з обленерго, водоканалу та газової служби, що підтверджують наявність особових рахунків. Також потрібно зібрати пояснення свідків тощо.
  2. При необхідності – звернутись в архів. Там ви зможете знайти архівні дані щодо законності вашого вселення в квартиру.

            Після того, як будуть зібрані усі документи, можна готувати позов для подачі його в суд. Але чи ви з цим справитесь? Ви зможете самостійно зібрати усі необхідні докази, підготувати позовну заяву і здійснити інші дії? Якщо так, тоді може займатись цим питання без допомоги юриста. Якщо ж ви не впевнені, у вас немає необхідних знань та навичок, рекомендую звернутись до адвоката за правовою допомогою, адже це:

  • зекономить ваш час;
  • дозволить зрозуміти ваші шанси на успіх;
  • збільшить ймовірність вирішення справи в вашу користь.

         Вам буде надано допомогу у вирішенні вашої проблеми, починаючи із консультації та збору доказів і закінчуючи супроводом виконання рішення суду.

   Зателефонуйте за номером +380672606181 або залиште усі необхідні контактні дані в полі чату, що знаходиться внизу сторінки. Вам будуть надані чіткі рекомендації та, за потреби, послуги юриста.

БАЖАЄ ШОТРИМАТИ ШВИДКУ ДОПОМОГУ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

   Якщо Ви не змогли знайти відповіді на сайті та у розділі “Часті питання”, скористайтеся чатом, що розміщений внизу сторінки сайту. Для зручності, прошу Вас, вказувати в чаті усі необхідні контактні дані. Це надасть мені змогу швидше з вами сконтактуватись та надати вичерпну відповідь на питання, які Вас цікавлять. Дякую Вам

Будь ласка, зайдіть у чат зі мною і я дам відповідь на Ваше питання.

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.