МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Аутсорсинг – сучасний вихід для малих та середніх підприємств.

Аутсорсинг, у перекладі з англ. – передача функцій, завдань чи процесів стороннім виконавцям. І у цій статті ми поговоримо про юридичний аутсорсинг малих та середніх підприємств.

Ви організували власний бізнес, і не знаєте чи потрібен вам штат юристів? Ви не знаєте як оптимізувати роботу юридичного відділу на існуючому підприємстві? Про це далі.

Уявімо ситуацію, що ви створили підприємство, і ви не знаєте чи вам буде вигідно наймати штат юристів, та не знаєте кількості потрібних вам юристів. Або ж, у вас є діюче підприємство, котре періодично розширяється або зменшується. Що ж робити? Як розрахувати кількість працівників юридичного відділу? Насправді з такими запитаннями часто стикаються підприємці. Періодично приходиться то збільшувати, то зменшувати штат юристів. Як цього уникнути?

Вихід – укласти договір з адвокатом. Згідно цього договору ви делегуєте завдання що стосуються юридичного супроводу, адвокату або юридичній компанії. Перевага в тому, що вам не доведеться збільшувати чи зменшувати штат працівників у залежності від сезону, від об’ємів виробництва, тощо. Прийдеться лише переглядати умови співпраці у залежності від ваших потреб.

Враховуючи постійний потік кадрів у юриспруденції ви також зможете убезпечити себе від постійної зміни спеціалістів. Не прийдеться більше навчати працівників, витрачати час та ресурси для підвищення кваліфікації юристів, тощо. Адвокат, котрий здійснює ваш супровід, зацікавлений у тому, щоб самостійно навчити своїх юристів, знає кому які функції делегувати, тощо. За допомогою цього, ваше підприємство не буде переживати простою через відтік кадрів. Уся робота буде для вас незамітною. Ви будете бачити лише результат.

Юридичний аутсорсинг допоможе вам також і зекономити кошти. Причина в тому, що вам не доведеться наймати десяток працівників для виконання функцій юристів. І вам не потрібно контролювати, щоб юристи працювали, а не сиділи в соціальних мережах у робочий час, тощо.

Ви запитаєте, чи можливо вам краще все ж самостійно усе контролювати, і не наймати юриста на аутсорсинг? Так, звичайно, ви праві! Звичайно ж вам буде краще самим контролювати усе, контролювати щоб працівники працювали а не витрачали час на посиденьки в інтернеті. Так, безумовно краще вам самостійно все контролювати, витрачати ваш час на це, у всьому самостійно розбиратись і т.д., адже у вас досить багато вільного часу.

Однак, якщо ви вважаєте по іншому, тоді зателефонуйте мені за номером +380672606181, та гарантовано отримайте 50% знижку на перший місяць співпраці!

З повагою, адвокат Бородійчук Дмитро Олегович

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.