МОЇ ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Злочини проти життя та здоров’я особи

До злочинів проти життя та здоров’я особи відносяться нанесення тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, катування, вбивство, залишення у небезпеці, незаконна лікувальна діяльність тощо. Тобто, це усі злочини, в ході яких спричиняється шкода здоров’ю особи або які призводять до смерті. Якщо проти вас або проти ваших родичів був вчинений такий злочин, ви маєте право на захист.

Обов’язково зробіть це!

Якщо ви або ваші рідні, родичі зазнали незаконного фізичного впливу, обов’язково, одразу після вчинення по відношенню до вас чи рідних злочину, потрібно повідомити про це поліцію, і написати відповідну заяву. Чим швидше ви звернетесь до правоохоронних органів, тим більша ймовірність, що злочинця буде затримано. Більше того, в деяких випадках, якщо ви вчасно не звернетесь із відповідною заявою, наприклад, після того, як з вашого тіла зійдуть забої чи рани, ви взагалі не зможете довести, що злочин було вчинено. Тому потрібно звертатись до правоохоронних органів негайно після того, як ви чи ваші близькі зазнали злочинного впливу.

Далі будуть здійснені усі відповідні процедури, які дозволять встановити чи злочин справді мав місце, яка саме шкода була завдана, хто постраждав внаслідок цього злочину і т.д. Тут все залежить від компетенції та професійності працівників, які займаються розслідуванням справи.

Для чого адвокат особі, яка постраждала:

  1. Допоможе захистити ваші права. Наприклад, в ході здійснення досудового розслідування, на вас буде здійснений вплив, як на потерпілого чи свідка. Або ж ви не зможете самостійно довести, що вам була завдана матеріальна чи моральна шкода. В схожих ситуаціях адвокат допоможе вам захистити свої прави та отримати максимальну компенсацію.
  2. Допоможе довести вашу правоту. Буває дуже багато спірних ситуацій, в яких складно довести, що ви справді особа, яка постраждала внаслідок дій інших осіб. Це досліджується як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового розгляду справи. Адвокат володіє відповідними навиками та знаннями, що допоможуть довести вашу правоту.
  3. Можливість отримати належну компенсацію. Питання відшкодування збитків, особливо моральних, потребує значних зусиль, аби довести, що моральна шкода справді була завдана і компенсація, про яку ви просите, справді мають під собою підґрунтя. Ймовірність отримати компенсацію більша, якщо за справу береться адвокат, тому що він більш чітко та обґрунтовано зможе довести чому ви маєте право саме на таку компенсацію, а не меншу.
  4. Представлятиме ваші інтереси. Юрист зможе представляти ваші інтереси як на досудовому розслідування, так і в суді. Тобто, ви будете більш захищені в правовому плані.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо необхідності вам адвоката та для розуміння перспективи своєї справи. Зателефонуйте за номером +380672606181 або заповніть форму зворотного зв’язку.

 

Знаходжусь тут:
Я в соцмережах:
Дорогі друзі, підписуйтесь на мої оновлення та публікації в мережі Instagram, Telegram, Facebook та Twitter
Підписуйтесь на мої новини

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримати першим новини

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.